Jauni un lietoti
IBC konteineri un
plastmasas mucas

Par mums

Sia IBC Baltic Serviss nodarbojas ar jaunu un lietotu vidējas kravnesības konteineru (IBC konteineru), plastmasas mucu un kannu tirdzniecību.

Vidējas kravnesības konteiners (IBC konteiners; paleštvertne) ir vairākkārt izmantojama rūpnieciska tvertne ķīmiskām un farmakoloģiskām vielām un pārtikas produktiem, kas sastāv no metināta tērauda rāmja un iekšējā plastmasas tilpuma ar aprīkojumu. IBC konteineram ir kuba forma, kas ļauj viegli un efektīvi to izmantot uzglabāšanā un transportēšanā: konteineru var novietot uz paletes, vienu uz otra vai vienu blakus citam. Mūsu piedāvājumā ir jauni un lietoti MAUSER un SCHÜTZ IBC konteineri dažādiem pielietojumiem ar 300, 600, 800 un 1000 litru tilpumu. Visi lietoti IBC konteineri ir tīri un tiem nav smakas.

Izņemot IBC konteinerus mūsu klāstā pieejamas arī citu veidu rūpnieciskas tvertnes: jaunas un lietotas plastmasas mucas ar 30, 60, 120, 150 un 220 litru tilpumu un plastmasas kannas ar 10, 20 un 25 litru tilpumu. Lietotas mucas, tāpat kā lietoti IBC konteineri, ir tīras un bez smakas.

Cenrādis

  • Cenas var mainīties!
  • Cenas norādītas bez PVN!




Iepērkam

Pērkam IBC konteinerus jebkādā stāvoklī un daudzumā. Samaksa gan ar pārskaitījumu, gan skaidrā. Ir savs transports. Ilgtermiņa sadarbība. Var piedāvāt arī mucas. Labas cenas.

Sazināties ar mums

JaJjums rodas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums.